Zwroty i reklamacje

1. Możecie Państwo zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny 

2. Termin odstąpienia od umowy mija z upływem 14 dni od daty zakupu produktu widniejącej na dowodzie zakupu dołączonym do produktu. 

3. W celu odstąpienia od umowy należy wysłać list z informacją o decyzji odstąpienia od umowy. Proponujemy korzystanie z formularza zwrotu, który zawiera wszystkie informacje niezbędne do sprawnego procesu zwrotu produktu.

4. List można wysłać na adres firmy TENISTAR, ul. Przykładowa 1, 00-000 Warszawa lub na adres mailowy sklep@tenistar.pl

5. Gwarancją zwrotu płatności za zakupiony produkt jest wysłanie informacji o decyzji przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

6. Zwrot nie dotyczy produktów wykonanych na specjalne zamówienie klienta

7. W przypadku terminowego odstąpienia od umowy zobowiązujemy się do zwrotu wszystkich koszów, łącznie z kosztami wysyłki ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybrania innej niż najtańszej, zwykłej formy dostarczenia wysyłki) w terminie nie dłuższym niż 14 dni od dnia otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy

8. Płatność zostanie zwrócona w całości w przypadku, gdy wybraną formą dostarczenia produktu była najtańsza możliwość oferowana przez nasz sklep

9. Możemy wstrzymać zwrot płatności do momentu otrzymania zwracanego towaru lub do momentu otrzymania potwierdzenia nadania przez Państwa przesyłki ze zwracanym towarem. 

10. Bezpośrednie koszty związane z wysyłką towaru pokrywa klient

11. W przypadku odstąpienia od umowy prosimy o niezwłoczne wysłanie towaru w terminie nie dłuższym niż 14 dni od wysłania informacji do nas o odstąpieniu od umowy

12. W przypadku zwrotu towaru prosimy o dołączenie do przesyłki wypełnionego formularza wraz z dowodem zakupu produktu i oryginalnego opakowania.